AktualnościWszystkie

Spotkali się lekarze OCZ i POZ

Współpraca lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz kierowników oddziałów szpitalnych Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia była tematem spotkania, jakie odbyło się 11 października z inicjatywy prezes Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia Magdaleny Puziewicz-Karpiak. W spotkaniu uczestniczyła także wicestarosta Zofia Witkowska oraz, zajmująca się sprawami zdrowia, zastępczyni kierownika Wydziału Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich Maria Gąsiorek.
Prezes OCZ przedstawiła lekarzom POZ nowy zespół kierowników oddziałów ostrzeszowskiego szpitala i zaprezentowała zakres badań i usług oferowanych na poszczególnych oddziałach.
– W czym możemy Państwu pomóc, czego Państwo od nas oczekujecie, co możemy zrobić, żeby Państwu łatwiej się pracowało i współpracowało ze szpitalem? – pytała prezes OCZ lekarzy POZ w drugiej części spotkania. W rozmowach wymieniano uwagi, spostrzeżenia i propozycje, wszystko po to, by poznać wzajemne potrzeby i oczekiwania i wypracować jak najlepszy model współdziałania. Wyjaśniono też wiele wątpliwości .
Prezes Magdalena Puziewicz-Karpiak zapraszając lekarzy do stałej współpracy zaproponowała cykliczne spotkania mające na celu omawianie bieżącej sytuacji i wymianę informacji. Jesteśmy otwarci na propozycje, chcemy utrzymać kontakt i być z Państwem jak najbliżej – na zakończenie spotkania podkreśliła prezes OCZ.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content