AktualnościWszystkie

Przeciw przemocy w rodzinie

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej realizuje w grudniu kampanię społeczną pod hasłem „By powstał dom trzeba wiele troski. Nie pozwól mu się rozsypać”. Celem kampanii realizowanej w ramach Krajowego programu przeciwdziałania przemocy w rodzinie na lata 2014–2020 jest podniesienie świadomości społeczeństwa i uwrażliwienie go na zjawisko przemocy w rodzinie, szczególnie w okresie epidemii oraz dotarcie do szerokiego grona polskiego społeczeństwa, jak również wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży zagrożonych lub dotkniętych przemocą w rodzinie.
Ministerstwo zachęca do zapoznania się z przygotowanymi materiałami promocyjnymi.
W ramach kampanii dla uczniów zostały przygotowane krótkie animowane formy filmowe z uwzględnieniem grup wiekowych uczniów klas I-III i IV-VIII, które służyć będą realizacji założonych celów kampanii.
Link do animowanej formy filmowej dla uczniów klas I-III https://we.tl/t-ayw24XRPkz
Link do animowanej formy filmowej dla uczniów klas IV-VIII https://we.tl/t-ysmBYzXCRo

Linki do animacji będą dostępnie jedynie do 18.12.2020 r. Jeśli nie uda się Państwu pobrać animacji w tym terminie, wówczas można się skontaktować z agencją odpowiedzialną za kampanię poprzez e-mail: nfujarczuk@radna.pl, w celu wygenerowania nowych linków z animacjami do pobrania.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content