POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „PODZIEL SIĘ ŻYCIEM” 2022

(fot. arch.)

W związku że zbliżającym się X Dniem Dawcy Szpiku w Ostrzeszowie, który odbędzie się 8 grudnia 2022 r. zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do wzięcia udziału – VII edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. „Podziel się życiem”, organizowanym przez ZS nr 2 im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej, ZS nr1 im. Powstańców Wlkp. oraz ILO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ostrzeszowie, pod patronatem Starosty Ostrzeszowskiego.
Prace konkursowe, wykonane techniką dowolną, oceniane będą w 3 kategoriach:
* klasy 1-4 szkół podstawowych
* klasy 5-8 szkół podstawowych
* szkoły średnie

Każdą pracę prosimy opisać: imię, nazwisko, klasa, szkoła, nr telefonu szkoły.

Prace prosimy dostarczać do sekretariatu ZS nr2 w Ostrzeszowie, ul. Krańcowa 7, do 2 grudnia (piątek), do godz. 12.00.

W konkursie wezmą udział również prace nadesłane na zeszłoroczną edycję, która nie odbyła się ze względu na obostrzenia pandemiczne.

Rozdanie nagród odbędzie się we wtorek 7 grudnia w sali widowiskowej Ostrzeszowskiego Centrum Kultury podczas spotkania edukacyjnego nt. białaczki i chorób szpiku, o godz.11:00. Zwycięzcy zostaną wcześniej poinformowani telefonicznie.

Zapraszamy!

Koordynatorzy: