Nowy obiekt dydaktyczny w ZS nr 1 prawie gotowy!

Trwa wyposażanie obiektu byłej kotłowni Zespołu szkół nr 1. Przypomnijmy, kotłownia została gruntownie przebudowana i zaadaptowana do celów kształcenia zawodowego. W ramach przebudowy wykonano salę konferencyjną z możliwością podziału na dwa mniejsze pomieszczenia, utworzono dwa pomieszczenia dydaktyczne do teoretycznej nauki zawodu, salę komputerową na 16 stanowisk, pokój nauczycielski, zaplecze higieniczno-sanitarne dla personelu i uczniów oraz pomieszczenia gospodarcze i techniczne.

Przy okazji wizyty w Zespole Szkół nr 1 obiekt obejrzał starosta Lech Janicki wraz z wicestarostą Zofią Witkowską i szefem wydziału oświaty Adamem Mickiewiczem. Samorządowców oprowadził dyrektor ZS nr 1 Dariusz Grzesik.