Nagrody dla nauczycieli – cz. II

W związku z sytuacją epidemiczną nie odbyła się powiatowa uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Starosta Lech Janicki wraz z kierownikiem wydziału oświaty Adsamem Mickiewiczem odwiedzili wczoraj 4 placówki oświatowe: Zespół Szkół nr 1, Zespół Szkół nr 2, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy oraz Poradnię Psychologiczno- Pedagogiczną, by wręczyć nauczycielom i dyrektorom Nagrody Starosty. Dzisiaj nagrody wręczono nauczycielom I Liceum Ogólnokształcącego: matematykowi Krystianowi Kaźmierczakowi, polonistce Annie Szkopek i anglistce Izabeli Tarnowskiej. Dyrektorowi I LO Michałowi Błochowi starosta wręczył list gratulacyjny w związku z otrzymaniem Nagrody Kuratora Oświaty. W spotkaniu uczestniczyła st. wizytator Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Delegatura w Kaliszu, Wioletta Woźniak.