SportWszystkie

Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym

98 pingpongistów spotkało się na XXIV Mistrzostwach Powiatu Ostrzeszowskiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Grabów nad Prosną i Przewodniczącego Powiatowego Zrzeszenia LZS  w Ostrzeszowie.

Turniej rozegrano 25 lutego na hali sportowej w Grabowie nad Prosną, dlatego na trybunach nie zabrakło burmistrza Grabowa Maksymiliana Ptaka i wiceburmistrza Anny Mądrej. Dyplomy i puchary otrzymali zwycięzcy poszczególnych kategorii reprezentujący:
1. UKS Piast Poprawa Ostrzeszów,
2. Szkołę Podstawową w Siedlikowie,
3. Szkołę Podstawową w Grabowie nad Prosną,
4. Szkołę Podstawową w Czajkowie,
5. Szkołę Podstawową w Biskupicach Zabarycznych,
6. Szkoła Podstawową w Kaliszkowicach Kaliskich,
7. Szkołę Podstawową w Kaliszkowicach Ołobockich.

Rada Powiatowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Ostrzeszowie dziękuje Burmistrzowi Miasta i Gminy Grabów nad Prosną za wsparcie zawodów oraz kierownikowi hali Maksymilianowi Janiakowi za nieodpłatne udostępnienie i przygotowanie hali sportowej, a  nauczycielom wychowania fizycznego Markowi Tyrakowskiemu i Rafałowi Kałążnemu  za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu turnieju.

Podziękowania przekazujemy również szkołom za godne reprezentowanie gminy i powiatu we współzawodnictwie sportowym Ludowych Zespołów Sportowych o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego i osiągnięcie bardzo dobrych wyników w 2022 roku:
1. Szkoła Podstawowa w Grabowie nad Prosną – III miejsce drużynowo w biegach przełajowych w Żerkowie,
2. Szkoła Podstawowa w Czajkowie – biegi przełajowe, LA, tenis stołowy.