AktualnościWszystkie

Komunikat dla właścicieli lasów

Komunikat dla właścicieli lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa, będących własnością osób fizycznych położonych w gminie Doruchów, w części gminy Kobyla Góra oraz w części gminy Ostrzeszów.
Wydział Budownictwa i Środowiska Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie informuje, że zgodnie z art. 21 ust.1 pkt 2 i ust. 2 ustawy z dnia 28 września 1991 roku o lasach (Dz. U. z 2020 r., poz. 1463 ze zm.) na zlecenie Starosty Ostrzeszowskiego przeprowadzane są aktualnie prace terenowe z zakresu urządzania lasów stanowiących własność osób fizycznych położonych na terenie:
– gminy Doruchów,
– części gminy Kobyla Góra – w dwóch obrębach ewidencyjnych: Mąkoszyce i Pisarzowice;
– części gminy Ostrzeszów – w siedmiu obrębach ewidencyjnych: Jesiona, Kotowskie, Bledzianów, Marydół, Szklarka Przygodzicka, Niedźwiedź i Ostrzeszów Pustkowie.
Ww. prace są prowadzone przez Biuro Projektowe EKOsystem Sp. z o.o. z siedzibą w Twardogórze przy ul. Wielkopolskiej 54/2 (tel.730 298 997, z_onysko@interia.eu i wykonywane będą do 30 listopada 2020 roku.
Właściciele lasów, już na etapie prac terenowych mogą zgłaszać wykonawcy wnioski do prac z zakresu urządzania lasu. Dodatkowych informacji z ramienia Wydziału  Budownictwa i Środowiska Starostwa Powiatowego udziela leśniczy ds. lasów prywatnych Rafał Stodolski pod nr tel. 519 333 074, stodolski@powiatostrzeszowski.pl
Prace urządzeniowe zostały sfinansowane w 100% ze środków własnych powiatu ostrzeszowskiego.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content