AktualnościWszystkie

KOMUNIKAT dla właścicieli lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa

KOMUNIKAT
dla właścicieli  lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa będących  własnością osób fizycznych  położonych  na terenie  części gminy Kobyla.

Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie Wydział Budownictwa i Środowiska uprzejmie informuje, że zgodnie z art. 21  ust.1  pkt 2  i ust. 2 ustawy z dnia 28 września 1991 roku o lasach (Dz. U. z 2018 r., poz. 2129  ze zm.)  na zlecenie starosty ostrzeszowskiego przeprowadzane będą prace  terenowe z zakresu urządzania lasów stanowiących własność osób fizycznych położonych na terenie gminy Kobyla Góra w miejscowościach: Ignaców, Marcinki, Bałdowice, Zmyślona Ligocka, Rybin i Bierzów.
Prace będą   prowadzone przez  Biuro Projektowe  EKOsystem Sp. z o.o.  z siedzibą w Twardogórze  przy  ul. Wielkopolskiej 54/2 ( tel. 730 298 997, z_onysko@interia.eu )  i wykonywane będą do 20 grudnia  2019  roku.   

            Ponadto  informujemy  właścicieli lasów stanowiących własność osób fizycznych, że już   na etapie prac terenowych mogą oni  zgłaszać  wykonawcy wnioski do prac z zakresu urządzania lasu .         

            Dodatkowych informacji z ramienia Starostwa Powiatowego Wydziału  Budownictwa i Środowiska udziela leśniczy  ds. lasów prywatnych: Rafał Stodolski pod nr tel.  służbowego  519 333 074.

Prace urządzeniowe  zostały sfinansowane w 15% ze środków własnych powiatu ostrzeszowskiego i w 85 % z dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content