Jubileusz 70-lecia DPS Marszałki

Historia i współczesność, nostalgia i radość, śmiech i wzruszenie przeplatały się dzisiaj (9 czerwca) w Domu Pomocy Społecznej w Marszałkach, który obchodził dzisiaj 70-lecie swojego istnienia. Poruszające uczucia i emocje towarzyszyły uczestnikom uroczystości jubileuszowej – zarówno domownikom, jak i gościom, którzy przybyli dziś do Marszałek. Z gratulacjami i życzeniami na jubileuszowej uroczystości stawili się wszyscy przyjaciele Domu – przedstawiciele zaprzyjaźnionych placówek wsparcia, duchowieństwa, władz samorządowych powiatu oraz miasta i gminy Grabów nad Prosną, parlamentarzystów, a także sponsorów.  O uroczystości będziemy jeszcze pisali na naszych łamach, teraz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.