SportWszystkie

IV Turniej Siatkówki o Puchar Starosty

12 drużyn zmierzyło się w IV Turnieju Siatkówki o Puchar  Starosty Ostrzeszowskiego, który rozegrano 6 marca w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrzeszowie. Turniej zorganizowała drużyna siatkarska Tarpany Ostrzeszów.
Zwyciężyła drużyna Adrenalina Wrocław, II miejsce zajął Voley Raszków, III – KMP Kalisz, a IV Stare Miasto z Konina.
Siatkarze nie pozostali obojętni na sytuację w Ukrainie – podczas turnieju Tarpany zorganizowały zbiórkę pieniędzy na rzecz wsparcia naszych wschodnich sąsiadów.
Podczas akcji zebrano 1200 złotych – połowę przekazano Stowarzyszeniu Inicjatyw Powiatowych na pomoc poszkodowanym w wyniku wojny, a połowę na leczenie niedowidzącej dziewięcioletniej Sofii z Charkowa, która wraz z matką znalazła schronienie w Kobylej Górze.

(fot. ostrzeszowinfo.pl)

Sprawdź również