Informacja dla właścicieli lasów w Mąkoszycach i Pisarzowicach

Jak informuje Wydział Budownictwa i Środowiska Starostwa Powiatowego, na zlecenie Starosty Ostrzeszowskiego przeprowadzone zostały prace terenowe z zakresu urządzania lasów stanowiących własność osób fizycznych położonych w dwóch obrębach ewidencyjnych na terenie części gminy Kobyla Góra: w Mąkoszycach i Pisarzowicach.
Do 1 kwietnia w Urzędzie Gminy Kobyla Góra będzie wyłożony projekt uproszczonego planu urządzenia lasu lasów stanowiących własność osób fizycznych opracowany na okres od 1 stycznia 2021 roku do 31 grudnia 2030 roku dla miejscowości Mąkoszyce i Pisarzowice.
Zainteresowani właściciele lasów mogą składać zastrzeżenia i wnioski w sprawie planu w terminie 30 dni od daty wyłożenia projektu uproszczonego planu urządzenia lasu, czyli od 1 lutego 2021 roku.
Dodatkowych informacji z ramienia Starostwa Powiatowego Wydziału Budownictwa i Środowiska udziela leśniczy ds. lasów prywatnych: Rafał Stodolski, dostępny pod nr tel.: 519 333 074, adres e-mail: stodolski@powiatostrzeszowski.pl
Więcej szczegółów – w informacji Wydziału Budownictwa i Środowiska Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie: