AktualnościWszystkie

Informacja dla właścicieli lasów w gminie Doruchów

Jak informuje Wydział Budownictwa i Środowiska Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie,  na zlecenie Starosty Ostrzeszowskiego przeprowadzone zostały prace   terenowe z zakresu urządzania lasów stanowiących własność osób fizycznych położonych na terenie gminy  Doruchów.
W związku z tym w okresie od dnia  22  lutego 2021 r. do dnia 22 kwietnia 2021 r. w Urzędzie Gminy Doruchów będzie wyłożony projekt uproszczonego planu urządzenia lasów stanowiących własność osób fizycznych opracowany na okres 1 stycznia 2021 r. do dnia 31 grudnia 2030 r. dla gminy  Doruchów.
Projekt ten będzie dostępny również  na stronie Urzędu Gminy Doruchów – www.doruchow.pl.
Zgodnie z art. 21 ust. 5 ustawy o lasach, w terminie 30 dni od daty wyłożenia projektu  uproszczonego planu urządzenia lasu, zainteresowani właściciele lasów mogą składać do niego zastrzeżenia i wnioski.
Dodatkowych informacji z ramienia Starostwa Powiatowego Wydziału  Budownictwa i Środowiska udziela leśniczy  ds. lasów prywatnych Rafał Stodolski pod nr tel. 519 333 074, stodolski@powiatostrzeszowski.pl .Wykonawcą projektu jest Biuro Projektowe EKOsystem Sp. z o.o.  z siedzibą w Twardogórze  przy  ul. Wielkopolskiej 54/2 ( tel.730-298-997), z_onysko@interia.eu.
Prace urządzeniowe  zostały sfinansowane w 100%  ze środków własnych powiatu ostrzeszowskiego.

Szczegółowe informacje Wydziału Budownictwa i Środowiska znajdują się tutaj:

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content