AktualnościWszystkie

Dzień Ratownictwa Medycznego

Z okazji obchodzonego 13 października Dnia Ratownictwa Medycznego, wszystkim Lekarzom i Pielęgniarkom Systemu, Ratownikom Medycznym i Dyspozytorom, przekazujemy wyrazy szacunku i głębokiej wdzięczności oraz najlepsze życzenia.
Ratownicy medyczni pojawiają się pierwsi na miejscu tragicznych zdarzeń, podejmując specjalistyczne działania w celu ratowania życia i zdrowia ludzkiego! Sytuacja pandemiczna postawiła przed Zespołami Ratownictwa Medycznego dodatkowe wyzwania, które ratownicy podejmują pełniąc swą trudną misję bez względu na okoliczności i warunki.
Szanowni Państwo, pracujecie w permanentnym stresie, dźwigając brzemię olbrzymiej odpowiedzialności,  niosąc pomoc i wsparcie. W razie nagłych wypadków i zachorowań pojawiacie się na pierwszej linii frontu, często ryzykując, by nieść pomoc i ratunek innym. 
W imieniu samorządu powiatowego oraz wszystkich mieszkańców powiatu ostrzeszowskiego składamy Wam, Szanowni Państwo serdeczne podziękowania! Życzymy jak najmniej interwencji, samych udanych akcji ratunkowych, wytrwałości, odporności, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wszelkiej pomyślności.

Starosta Ostrzeszowski Lech Janicki
Przewodniczący Rady Powiatu Tomasz Maciejewski
Wicestarosta Ostrzeszowski Zofia Witkowska

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content