SportWszystkie

56 Cross – Pamięci Wojciecha Mamysa

Pamięci Wojciecha Mamysa – działacza sportowego, społecznika, członka zarządów Rady Powiatowej LZS, Stowarzyszenia Crossy Ostrzeszowskie oraz LKS Orkan Ostrzeszów, spikera sportowego –  dedykowany będzie 56 Cross Ostrzeszowski.
Organizatorem zawodów jest Społeczny Komitet Organizacyjny, w skład którego wchodzą: Stowarzyszenie Sportowe „Crossy Ostrzeszowskie”, powiat ostrzeszowski, miasto i gmina Ostrzeszów, Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Ostrzeszowie, Powiatowe Zrzeszenie LZS Ostrzeszów, Szkolny Związek Sportowy w Ostrzeszowie, Ludowy Klub Sportowy Orkan Ostrzeszów, Wielkopolskie Zrzeszenie LZS w Poznaniu oraz Hufiec ZHP Ziemi Ostrzeszowskiej im. Szarych Szeregów.
Cross odbędzie się 29 marca. Od godziny 10 na stadionie im. Janusza Kusocińskiego w Ostrzeszowie rozgrywane będą biegi: open kobiet i mężczyzn, przedszkolaków, szkół podstawowych, szkół średnich, półmaraton oraz marsz nordic walking.
Autorem projektu medalu 56 Crossu jest Adam Stawicki.

Powiązany artykuł

Sprawdź również