111 posiedzenie Zarządu Powiatu

23 marca już po raz 111 w obecnej kadencji zbierze się Zarząd Powiatu w Ostrzeszowie. W porządku obrad znajdzie się między innymi przyjęcie sprawozdań z ubiegłorocznej działalności Wydziału Oświaty, Spraw Europejskich i Rozwoju Starostwa Powiatowego, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej z terenu powiatu ostrzeszowskiego.
Ponadto Zarząd rozpatrzy wnioski jednostek organizacyjnych o wprowadzenie zmian w planie finansowym, wniosek społeczności szkolnych o sfinansowanie warsztatów pt. „W poszukiwaniu siebie – trening wyznaczania celów” oraz wniosek Zespołu Szkół nr 1 o przyznanie godzin na realizację zajęć w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
Pod obrady Zarządu trafi także projekt porozumienia z Wyższą Szkołą Handlu i Usług w Poznaniu. Przypomnijmy, WSHiU w Poznaniu dwukrotnie przekazała stypendia dla uczniów powiatu ostrzeszowskiego.
Obrady Zarządu Powiatu będą się odbywały w trybie zdalnym.