Zmiany w kierownictwie Zespołu Szkół nr 2

Nowy dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Ostrzeszowie wystąpił z wnioskiem do Zarządu Powiatu o wyrażenie opinii w sprawie powołania kadry kierowniczej placówki. Dyrektor Ziemisław Szmaj zaproponował na stanowiska wicedyrektorów szkoły powołać Sylwię Reng – dyplomowaną nauczycielkę chemii, która pracuje w ZS nr 2 od 2005 roku oraz Sławomira Świstaka-Trawińskiego – dyplomowanego nauczyciela języka angielskiego i informatyki, który pracuje w ZS nr 2 od 2012 roku, a wcześniej uczył w Zespole Szkół nr 3. Na stanowisko kierownika praktycznej nauki zawodu dyrektor ZS nr 2 proponuje Krystynę Trzeciak – dyplomowaną nauczycielkę rolniczych przedmiotów zawodowych, która w ZS nr 2 uczy od 2012 roku, a wcześniej pracowała w ZS nr 3. Na stanowisko kierownika praktycznej nauki zawodu oraz kierownika warsztatów szkolnych Ziemisław Szmaj zaproponował fizyka Roberta Migułę, który pełnił obie funkcje do tej pory oraz był wicedyrektorem szkoły.
Proponowane kandydatury zyskały pozytywną opinię Zarządu Powiatu. Cała czwórka zostanie powołana na kierownicze stanowiska z dniem 1 września.
Przypomnijmy, dotychczasowy dyrektor Zespołu Szkół  nr 2 Witold Jakubczyk oraz wicedyrektor Danuta Pawlak i kierownik szkolenia zawodowego Ewa Śniegocka 1 września odchodzą na emeryturę.

Sprawdź również