AktualnościWszystkieZapowiedzi wydarzeń

Zbierze się Zarząd Powiatu

Sprawy finansowe zdominują najbliższe posiedzenie Zarządu Powiatu, które odbędzie się 25 października w gabinecie ostrzeszowskiego starosty. Przedmiotem obrad Zarządu będzie podział środków na spółki wodne, a także pismo wojewody o zmianach w planach dotacji celowych oraz pismo Ministra Infrastruktury informujące o tworzeniu rezerwy subwencji ogólnej na 2019 rok i informacja o kryteriach ocen i weryfikacji.  Ponadto Zarząd Powiatu przyjmie projekt uchwały Rady Powiatu w sprawie przyjęcia darowizny przez Dom Dziecka w Ostrzeszowie i zapozna się z pismem samorządu gminny Kraszewice w sprawie prac drogowych w 2019 roku.