Ulica Grunwaldzka – do 12 ton

Drogowcy i samorządowcy spotkali się dzisiaj, by omówić sprawy związane ze zmianami w organizacji ruchu i oznakowaniem ulicy Grunwaldzkiej w Ostrzeszowie.
W spotkaniu uczestniczyli samorządowcy: wicestarosta Zofia Witkowska, burmistrz Ostrzeszowa Patryk Jędrowiak i radny Rady Miejskiej Marcin Łuczak oraz drogowcy: kierownik Rejonu Dróg Krajowych i Autostrad w Kępnie  Daniel Mrugała, kierownik Rejonu Dróg Wojewódzkich w Ostrowie Wlkp.  Sylwia Kaźmierczak, kierownik Wydziału Zarządzania Drogami Powiatowymi Wiesław Dombek, kierownik Wydziału Komunikacji, jednocześnie przewodniczący Komisji ds. Zarządzania Ruchem na Drogach Sławomir Gajewski, projektant Ryszard Guder, a także sierż. sztab. Grzegorz Szmaj z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Uczestnicy spotkania rozmawiali o możliwościach posadowienia przy drogach wojewódzkich nr 444 i 449 oraz przy ulicach miejskich znaków zamykających wjazd na ulicę Grunwaldzką pojazdów powyżej 12 ton oraz propozycja zamontowania przy drodze krajowej nr 11 tablic informacyjnych dotyczących dojazdu do strefy ekonomicznej nr 1 i nr 2 w Ostrzeszowie.