AktualnościSportWszystkie

Sukces Orkana na Mistrzostwach Polski Młodzików

Trzecie, piąte i dwunaste miejsce zajęli zawodnicy Orkana Ostrzeszów na Mistrzostwach Polski Młodzików w Bełchatowie.

Brązowy medal w biegu na dystansie 100 m z wynikiem 11,26 sek. wywalczył podopieczny trenera Dawida Sobieraja Kamil Kryś.  Doskonale zaprezentował się także Mateusz Plesner, który o 8 metrów poprawił rekord życiowy i z wynikiem 46,36 uplasował się na 5 miejscu. Trenerem Mateusza jest Antoni Winny. Na 12 pozycji w biegu na dystansie 1000 m sklasyfikowana została Nikola Kozłowska, która także uzyskała rekord życiowy 3:08,96. Serdecznie gratulujemy!!!

Medalista wraz ze swoim trenerem dziękuje prezesowi klubu Markowi Nalepie za pomoc w przygotowaniu się do mistrzostw.