Rada Powiatu powołała Komisję Rewizyjną

Na II sesji Rada Powiatu w Ostrzeszowie wybrała przewodniczącego Komisji Rewizyjnej i ustaliła skład osobowy komisji.
O funkcję przewodniczącego Komisji Rewizyjnej ubiegało się dwóch radnych: Radosław Gatkowski i Adam Grzyb. W drodze głosowania Rada powierzyła tę funkcję Adamowi Grzybowi, który uzyskał 9 głosów „za”, 4 radnych zagłosowało „przeciw”, a 4 wstrzymało się od głosu. Za Radosławem Gatkowskim głosowało 7 radnych, 9 było przeciwnych jego kandydaturze, a 1 wstrzymał się od głosu.
W Komisji Rewizyjnej chciało pracować sześciu radnych, a ponieważ Komisja może liczyć 5 osób, konieczne było głosowanie. Ostatecznie w Komisji Rewizyjnej pod przewodnictwem Adama Grzyba pracować będą: Radosław Gatkowski, Krystyna Sikora, Arkadiusz Suchanecki i Ignacy Śmiatacz. Spośród swojego grona komisja wybrała dwóch wiceprzewodniczących: Radosława Gatkowskiego i Krystynę Sikorę.