Nie ma kwalifikacji na bezpłatne badania! Jest rejestracja!

W związku z nieprawdziwymi informacjami, jakie pojawiły się w Internecie informujemy, że Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna NIE PROWADZI KWALIFIKACJI, a REJESTRACJĘ osób zainteresowanych bezpłatnym badaniem na obecność koronawirusa.
Mieszkańcy naszego powiatu będą mogli poddać się nieodpłatnym testom 4 i 5 czerwca w godzinach od 10:00 do 19:00. Centrum pobrań prób COVID-19 – tzw. drive-thru zostanie uruchomione na parkingu przy krytej pływalni Oceanik w Ostrzeszowie. Chętni będą mogli poddać się testom wymazowym nie wychodząc z samochodu.
Badanie będzie możliwe po wcześniejszej rejestracji telefonicznej w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej pod numerem telefonu: 61 656 80 75 w godzinach od 8:00 do 16:00.
Podczas rejestracji należy podać imię i nazwisko, dane kontaktowe oraz numer PESEL.
W ramach akcji drive-thru WOT może przebadać ok. 250 osób dziennie.