Nagroda dla Stowarzyszenia Inicjatyw Powiatowych

Stowarzyszenie Inicjatyw Powiatowych w Ostrzeszowie zdobyło nagrodę za projekt „Orieteering – aktywna forma spędzania czasu wolnego w powiecie ostrzeszowskim” zgłoszony do XIX edycji konkursu „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”.

– Stowarzyszenie ściśle współpracuje z samorządem powiatowym, który dotacjami wspiera przedsięwzięcia Stowarzyszenia – podkreśla prezes SIP Ludmiła Cieślarczyk. Na zdjęciu nagrodę  wysokości 8 tysięcy złotych, z rąk członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego Marzeny Wodzińskiej, odbierają: prezes Ludmiła Cieślarczyk i skarbnik Katarzyna Nowak. Nagroda pochodzi ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.
Gratulujemy!!!