AktualnościWszystkieZapowiedzi wydarzeń

Moje miejsce, mój czas

12 października zostanie rozstrzygnięty Regionalny Konkurs Fotograficzny dla Młodzieży Ostrzeszów 2018 „Moje miejsce, mój czas”.

12 października zostanie rozstrzygnięty Regionalny Konkurs Fotograficzny dla Młodzieży Ostrzeszów 2018 „Moje miejsce, mój czas” z dodatkowym tematem „Ślady niepodległości”.

moje miejsce_2018_info_21x21.indd

Celem konkursu jest zainteresowanie młodzieży naszym regionem — miejscem nauki, pracy i wypoczynku, a także inspirowanie do twórczego sposobu realizacji własnych pomysłów z wykorzystaniem współczesnych środków rejestracji obrazu oraz rozwijanie kreatywności, uzdolnień wrażliwości artystycznej.
Organizatorami konkursu są: Stowarzyszenie Regionalny Ośrodek Dokumentacji WIEŻA 1916, Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie, Urząd Miasta i Gminy Ostrzeszów oraz Biblioteka Publiczna w Ostrzeszowie przy współpracy merytorycznej i artystycznej Wydziału Komunikacji Multimedialnej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz Okręgu Dolnośląskiego Związku Polskich Artystów Fotografików we Wrocławiu.