Komisje o planie rozwoju sieci dróg powiatowych

25 czerwca odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Finansów i Mienia Powiatu oraz Komisji Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Promocji Powiatu. Członkowie komisji omawiali stan techniczny dróg powiatowych jako podstawę do opracowania projektu planu rozwoju sieci dróg powiatowych na najbliższe 5 lat. Radni do 3 lipca mogą jeszcze zgłaszać swoje wnioski i opinie na temat propozycji zadań drogowych, po tym terminie Komisja Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Promocji Powiatu opracuje projekt pięcioletniego planu rozwoju dróg powiatowych i dokument w formie uchwały zostanie przyjęty przez Radę Powiatu.
Kolejnym tematem obrad komisji była strategia rozwoju powiatu ostrzeszowskiego. Komisje wnioskują, by powołać zespół pracowników Starostwa Powiatowego, który ma opracować projekt dokumentu.

Sprawdź również